18-letni "Narcos". Przemycił z Czech marihuanę w papierowej torbie

41 758267

Redakcja

17 maja, 2023

18-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego został zatrzymany przez policjantów z Cieszyna. Młody mężczyzna w zwykłej reklamówce przemycił z Czech 350 gramów marihuany. 

Policjanci na ulicy Przykopa w Cieszynie zauważyli młodego mężczyznę, który pospiesznie opuszczał pieszo terytorium Czech. Zachowywał się nerwowo. Kiedy 18-latek wsiadł do samochodu, patrol wywiadowców postanowił go wylegitymować. 

- 18-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego twierdził, że wszystko jest w porządku, choć sam sposób zachowania temu zdecydowanie przeczył. Jednocześnie mężczyzna usilnie próbował nogą przepchnąć schowany w papierowej torbie przedmiot pod fotel samochodu, co nie umknęło uwadze policjantów - relacjonuje cieszyńska komenda.

Ostatecznie 18-latek przyznał się do tego, że właśnie przeniósł z terytorium naszych sąsiadów zza Olzy blisko 350 gramów marihuany. Został zatrzymany. Mężczyzna na wniosek prokuratury oraz śledczych, po decyzji sądu jest już w areszcie i odpowie za przemyt oraz posiadanie znacznej ilości narkotyków - grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

11 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 40.3µg/m3 PM2.5: 32.7µg/m3