14-latka uciekała na quadzie przed policjantami

Ucieczka przed policją

Redakcja

4 marca 2024

Policjanci zatrzymali 14-latkę, która kierując czterokołowcem, nie zatrzymała się do kontroli drogowej. Nieletnia nie posiadała uprawnień do kierowania. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem rodzinnym.

Wczoraj (3 marca br.) po godzinie 15-tej w Górkach Śląskich (pow. raciborski) na ulicy Ofiar Oświęcimskich policjanci z wydziału ruchu drogowego zwrócili uwagę na kierującą quadem. 

-Policjanci, używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, próbowali ją zatrzymać i skontrolować. Młoda kobieta nie reagowała i zaczęła uciekać w kierunku ulicy Nowej. Na skrzyżowaniu ulicy Nowej z ulicą Rudzką z powodu nadmiernej prędkości straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w krawężnik i spadła z quada. Policjanci natychmiast wybiegli z radiowozu, aby udzielić kierującej pierwszej pomocy - relacjonuje policja. 

Jak się okazało, pojazdem kierowała 14-latka bez uprawnień. Na miejsce przyjechał ojciec nastolatki, pod którego opiekę została przekazana. Niebawem za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 14-latka odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

powiązane artykuły:

57 784932
Lokalne 10 listopada 2023

Zazwyczaj złodzieje wybierają samochody, motocykle lub rowery. Ale 27-latek wolał kraść... kopark

Police 4566193 1920
Lokalne 6 listopada 2023

16-latek pomimo młodego wieku, ma już olbrzymie problemy. Uciekał na motorowerze przed patrolem p

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

9 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 9.8µg/m3 PM2.5: 8.8µg/m3