Zostań patronem akwenu w Parku Grabek w Czeladzi

Akwen grabek news

Redakcja

21 stycznia, 2022

Przepiękny Park Grabek, to jedna z największych atrakcji na terenie Miasta Czeladź. Jednym z jego najważniejszych elementów (obok amfiteatru i tężni solankowej) jest urokliwy zbiornik wodny. Już dziś możesz stać się jego patronem (na rok)!

Zwycięzca licytacji (lub firma) otrzyma możliwość wybrania nazwy (imię i nazwisko lub nazwa firmy), która wraz z wylicytowaną kwotą zostanie zamieszczona na tablicy przy zbiorniku. Koszty związane z ustawieniem tablicy pokrywa Miasto Czeladź.

LINK DO LICYTACJI - TUTAJ

Patronat nad akwenem można wylicytować na rok (od 22 maja 2022 do 25 maja 2023 roku). Miasto zastrzega sobie prawo do zakwestionowania proponowanej nazwy jeśli będzie wulgarna, łamała dobre obyczaje, godziła w wizerunek miasta lub będzie miała charakter agitacyjny.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku patronat nad akwenem w Parku Grabek wylicytował Czeladzki Klub Sportowy. Klub ten zaoferował najwyższą kwotę w licytacji na rzecz WOŚP (2225 złotych).

Warto wspomnieć, że w Czeladzi cały czas trwają aukcje związane z Wielką Orkiestrą Światecznej Pomocy. Do wylicytowania m.in. złote rękawice KSW z autografem legendarnego Mameda Khalidova, srebrna miniatura przedstawiająca Miasto Czeladź oraz pudełko z niespodzianką.

ZOBACZ WSZYSTKIE AUKCJE MIASTA CZELADŹ NA RZECZ WOŚP

 

Źródło: UM Czeladź

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

23 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.7µg/m3 PM2.5: 4.3µg/m3