Zostań burmistrzem na jeden dzień! Czeladź gra razem z WOŚP!

136638062 5202634993109871 748084978148925254 o

Redakcja

12 stycznia, 2021

Koszulka Łukasza Piszczka, portret lub... rządzenie miastem przez jeden dzień! Te wspaniałe nagrody możecie wygrać w internetowych licytacjach organizowanych przez UM Czeladź, który gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

To już 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Najważniejsze wydarzenia zaplanowano na 31 stycznia. Niestety z powodu pandemii COVID-19 finał WOŚP będzie wyglądał inaczej niż w poprzednich latach. Jednak jedno się nie zmienia. Każdy z nas może dorzucić "symboliczną złotówkę" i tym samym wesprzeć polską służbę zdrowia.

Tradycyjnie celebryci, aktorzy, muzycy czy nawet politycy organizują różne licytacje, aby wesprzeć fundację Jurka Owsiaka. W tym roku Urząd Miasta Czeladź także zagra z WOŚP-em! Samorząd zorganizował kilka wyjątkowych aukcji internetowych. Każdy z nas może zdobyć oryginalną koszulkę Łukasza Piszczka. Wylicytować możemy też swój własny portret. Ale to nie wszystko! UM Czeladź czeka też na osobę, która wylicytuje zostanie burmistrzem miasta na jeden dzień!

Jeżeli chcecie poczuć się przez jeden dzień jak burmistrz Miasta Czeladź, poznać jego najbliższych współpracowników oraz zobaczyć jak wyglądają kulisy pracy urzędu, to ta licytacja jest dla Was! - czytamy w opisie aukcji. 

Na naszych aukcja można wylicytować między innymi oryginalną koszulkę Borussii Dortmund z autografem Łukasza Piszczka. Inne obecnie trwające licytacje to dzień na stanowisku burmistrza miasta czy wykonanie portretu przez cenioną artystkę, Teresę Strojniak. Wszystkie nasze aukcje publikowane są na stronie internetowej miasta dlatego zachęcamy do jej śledzenia. Niebawem startujemy z licytacją rocznego patronatu nad akwenem w Parku Grabek, a także innymi atrakcyjnymi przedmiotami, których nie chcemy jeszcze ujawniać.”

- podkreśla Jakub Kubasik, rzecznik prasowy Miasta Czeladź

FOT. UM Czeladź

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

16 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 14.5µg/m3 PM2.5: 11.5µg/m3