Zmiana lokalizacji festiwalu Pol’and’Rock!

Owsiak

Redakcja

26 kwietnia 2021

Pol’and’Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock) powraca na łono natury. Jednak to wydarzenie nie odbędzie się w tym roku w Kostrzynie nad Odrą! Jerzy Owsiak poinformował o zmianie lokalizacji!

29, 30 i 31 lipca – właśnie w tym terminie odbędzie się 27. Pol’and’Rock Festival. Wydarzenie, po 16 latach w Kostrzynie nad Odrą, ze względu na pandemię i związaną z tym konieczność innego podejścia do organizacji festiwalu, przeniesie się w tym roku do nowej lokalizacji - Lotniska Makowice - Płoty (województwo zachodniopomorskie). Festiwal przyjmie formę hybrydową - dostępny będzie zarówno dla ograniczonej grupy publiki obecnej na miejscu, jak i dla widzów śledzących jego przebieg w internecie"

informują organizatorzy

Od 2004 roku Pol'and'Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock) organizowany był w Kostrzynie nad Odrą. W ubiegłym roku festiwal zorganizowano w podwarszawskim studiu. Tegoroczna edycja odbędzie się na rygorystycznych zasadach. Jak poinformował Jerzy Owsiak, organizatorzy są gotowi na wszystkie możliwości. Jeżeli będzie taka potrzeba, to każdy uczestnik festiwalu zostanie zbadany pod kątem obecności koronawirusa. 

Wydarzenie zorganizowane zostanie z najwyższą dbałością o zdrowie uczestników, co wiąże się nie tylko z testowaniem na COVID-19 wszystkich obecnych na miejscu, ale również m.in. z odpowiednim zabezpieczeniem terenu i zmianą lokalizacji, którą przez kilkanaście minionych lat stanowił Kostrzyn nad Odrą - czytamy w oficjalnej informacji. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

20 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 13.7µg/m3 PM2.5: 12.1µg/m3