Zlot zabytkowych samochodów w Wodzisławiu Śląskim

Wlot spot 1

Redakcja

12 sierpnia, 2023    Wodzisław Śląski

Przygotujcie się na ekscytujące wydarzenie, które już 12 sierpnia odbędzie się w Wodzisławiu Śląskim. Parking miejski w dzielnicy Radlin II stanie się rajem dla pasjonatów zabytkowej motoryzacji i customowych pojazdów. Przed nami zlot samochodowy - wydarzenie, którego nie można przegapić. Start o godzinie 14:00.

Co w programie?

Uczestnicy zlotu przejadą ulicami Wodzisławia Śląskiego, aby zaprezentować mieszkańcom swoje niesamowite pojazdy. Następnie udadzą się na parking miejski w dzielnicy Radlin II, gdzie każdy będzie mógł się przyjrzeć z bliska zabytkowym pojazdom.

Na uczestników wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji. Konkursy z nagrodami oraz stanowisko aerografu, na którym każdy będzie mógł spróbować swoich sił w tej niezwykłej sztuce. Będzie można zobaczyć także, jak ozdabia się samochody na stoisku pinstripingu. Dla uczestników dostępna będzie również strefa dla najmłodszych - dmuchańce, gry XXL i skrzaci kącik. A dla tych, którzy szukają kulinarnej uczty, przygotowano stoiska gastronomiczne. Dodatkowo atmosferę podgrzeje występ zespołu The Harpagans.


Poprzedni artykuł

Następny artykuł

14 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 14.6µg/m3 PM2.5: 11.4µg/m3