ZIELARSKIE TRENDY -V Konferencja, Targi Zielarskie i Fitoterapeutyczne

364677131 798823318830626 6236013622304832243 n

Redakcja

23 września, 2023    Wisła

W dniach 23-24 września 2023 r. w Hotelu Stok w Wiśle odbędzie się kolejna edycja wydarzenia: ZIELARSKIE TRENDY V KONFERENCJA ORAZ TARGI ZIELARSKIE I FITOTERAPEUTYCZNE organizowane przez Polską Grupę Zielarską sp. z o.o. 

ZIELARSKIE TRENDY V KONFERENCJA, TARGI ZIELARSKIE I FITOTERAPEUTYCZNE to wydarzenie, które na stałe zagościło w kalendarzu imprez zielarskich organizowanych przez Polską Grupą Zielarską.
Wysoki poziom merytoryczny przekazywanej wiedzy zapewnią wykładowcy Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie – partnera Polskiej Grupy Zielarskiej, która jako jedna z niewielu w Polsce uczelni posiada w ofercie kształcenia kierunki zielarstwa i towaroznawstwa zielarskiego oraz kadra naukowa i specjaliści związani z innymi ośrodkami akademickimi w Polsce.

Wydarzenie po raz kolejny organizujemy w HOTELU STOK**** w WIŚLE, gdzie oddajemy do Waszej dyspozycji trzy klimatyzowane sale ekspozycyjne. Zapoznacie się w nich z ofertą produktową wystawców krajowych i zagranicznych. Nasze sale wykładowe mogące jednorazowo pomieścić ok. 350 uczestników zapewniają komfortowe warunki do wysłuchania przygotowanych przez naszą kadrę profesorską wykładów i prelekcji.Zachęcamy również do korzystania z przygotowanej oferty pobytowej. Wyrażając dbałość o Wasze finanse przygotowaliśmy trzy rodzaje oferty pobytowej. Pokoje gościnnego Hotelu Stok**** są do Waszej dyspozycji w ofercie typu STANDARD (S) i COMFORT (C). Przygotowaliśmy również wariant ekonomiczny EKONO (E), w którym oferujemy noclegi wraz ze śniadaniami poza hotelem. Wszystkie pozostałe usługi są świadczone przez Hotel Stok****. Mamy miejsce dla wszystkich naszych gości - piszą organizatorzy. 

Poniżej link , pod którym znajdziecie informacje jak zarezerwować OFERTĘ POBYTOWO-KONFERENCYJNĄ (warto nadmienić, że ofeta pobytowo-konferencyjna zawiera bilety wstęu na wszystkie sesje płatne) https://grupazielarska.pl/oferta-dla.../b,10096,blog

PLEBISCYT NA PIĄTKĘ? NIE SŁYSZAŁEŚ? 

Jak wiecie, redakcje „Zielarskich Trendów” oraz „Leku w Polsce” ogłosiły PLEBISCYT NA PIĄTKĘ i właśnie rozstrzygnięciem tego plebiscytu podczas „Final Party” zakończymy pierwszy dzień konferencji, targów zielarskich i fitoterapeutycznych. Podczas kolacji, tym razem organizowanej w Sali Bankietowej Hotelu Stok****, dowiemy się kto otrzyma statuetki EKO MIŁORZĘBU w poszczególnych kategoriach plebiscytu. Decyzję w tej sprawie podejmujecie Wy – Zielarze. Zarówno Organizatorzy, Ambasadorzy jak i wystawcy ufundowali nagrody dla głosujących w Plebiscycie. Wasz głos jest bardzo ważny, bo w ten sposób możecie docenić produkt, producenta czy też firmę z którą współpracujecie - czytamy na profilu wydarzenia. 

Czas trwania ZIELARSKICH TRENDÓW został podzielony ze względu na profil odbiorców.

Dzień pierwszy – 23 WRZEŚNIA 2023 (SOBOTA) – DZIEŃ PROFESJONALISTY. Z założenia dzień dedykowany wszystkim spotkaniom biznesowym branży zielarskiej. A dzień kończy wspomniane już ROZSTRZYGNIĘCIE PLEBISCYTU NA PIĄTKĘ organizowane w Sali Bankietowej HOTELU STOK**** w Wiśle – wręczenie nagród, dobra muzyka, dobre jedzenie, dobra zabawa, super relaks i oczywiście
tinctura klasyczna oraz niespodzianki. 

Dzień drugi – 24 WRZEŚNIA 2022 (NIEDZIELA) – DZIEŃ PASJONATA
Dzień otwarty dla wszystkich zainteresowanych zielarstwem, fitoterapią oraz produktami naturalnymi z możliwością prowadzenia sprzedaży detalicznej. 
Tym razem wykłady i prelekcje przygotowali:
* prof. dr hab. n. farm. Iwona Wawer,
* prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Ilona Kaczmarczyk-Żebrowska,
* prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Bożena Muszyńska,
* prof. dr hab. n. med. Jerzy Stojko
* dr n. farm. Joanna Nawrot,
* lek. med. Krzysztof Błecha,
* Brat Jan z Dukli Ścieranka OH z Zakonu Szpitalnego Braci Bonifratrów.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

22 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 12.0µg/m3 PM2.5: 9.5µg/m3