Zamknięcie Warszawskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Autobusy kursują objazdem

Ojkhnhj

Redakcja

12 sierpnia, 2022

Do końca sierpnia zamknięta będzie ulica Warszawska w Jastrzębiu-Zdroju na odcinku od skrzyżowania z ulicami Poznańską i Porozumienia Jastrzębskiego do skrzyżowania z ulicą Północną. Autobusy linii B11, C16 i S13 będą kursowały objazdem.

Ruszył kolejny etap remontu. Tymczasowo wyłączony z ruchu jest odcinek ul. Warszawskiej od skrzyżowania z ul. Poznańską i Porozumienia Jastrzębskiego do skrzyżowania z ul. Północną.

Zobacz trasy objazdowe trzech linii autobusowych: 

Linia B11 - autobusy w kursach z przystanku „Armii Krajowej WORD” przejadą objazdem od przystanku „Al. Piłsudskiego os. Gwarków” przez przystanek „Al. Piłsudskiego os. Pionierów” do „Dworca Głównego”. W kursach z Pawłowic, od Dworca Głównego poruszać się będą w kierunku przystanków „Al. Piłsudskiego os. Pionierów” i dalej „Al. Piłsudskiego os. Staszica”.

Linia C16 - od przystanku „Al. Piłsudskiego os. Gwarków” przez przystanek „Al. Piłsudskiego os. Pionierów” do „Dworca Głównego”.

Linia S13- w kursach z przystanku „Armii Krajowej WORD” objazd od Dworca Głównego ulicami Sybiraków, Porozumienia Jastrzębskiego i Warszawską do przystanku „Al. Piłsudskiego os. Pionierów”.

 

Źródło: UM Jastrzębie-Zdrój

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 8.4µg/m3 PM2.5: 7.8µg/m3