Zabrze: mężczyzna zostawił list pożegnalny dla żony. Napisał, że chce się zabić [WIDEO 18+]

Medications 257336 960 720

Redakcja

7 listopada 2019

Policjanci z zabrzańskiej komendy interweniowali w sprawie 29-letniego mężczyzny, który poinformował swoją żonę, że chce popełnić samobójstwo.

Policjanci uratowali życie 29-letniego mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo. Mężczyzna połkną tabletki nasenne, miał też rany cięte w okolicach nadgarstków. Policjanci odnaleźli go, ponad 30 kilometrów od Zabrza. Uratowany mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Wczoraj o godzinie 18.40 policjanci z zabrzańskiej komendy interweniowali w sprawie 29-letniego mężczyzny, który poinformował swoją żonę, że chce popełnić samobójstwo.

Dwaj bandyci napadli na 60-latkę - czytaj tu

W mieszkaniu pozostawił list pożegnalny. Jak ustalili policjanci, mężczyzna miał  przy sobie telefon komórkowy. W związku z tą informacją policjantom z Wydziału Kryminalnego zabrzańskiej komendy przy współpracy z Wydziałem Techniki Operacyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach udało się ustalić, że jego telefon ostatni raz logował się pomiędzy miejscowościami Rudzieniec i Chechło.

Zabrzańscy kryminalni natychmiast udali się w ten rejon. Jednocześnie zaczęli analizować, dlaczego mężczyzna skierował się w tamtą okolicę. Jak udało im się ustalić w miejscowości, która sąsiaduję z miejscem ostatniego logowania się telefonu, kiedyś mieszkała zmarła babcia mężczyzny. Policjanci postanowili sprawdzić jej stary adres. Jak się okazało, przyniosło to skutek. O godzinie 19.45,  29-latek został odnaleziony w swoim samochodzie, który zaparkowany był za pozostałościami po opuszczonym budynku w miejscowości Widów ponad 30 kilometrów od Zabrza. W chwili odnalezienia mężczyzna  był przytomny, ale  kontakt z nim był utrudniony. Mężczyzna  trafił pod opiekę lekarzy.  

Mat. Policja Zabrze

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 4.0µg/m3 PM2.5: 3.6µg/m3