Zabierz swoją drugą połówkę na romantyczny przejazd Elką. Walentynki w Parku Śląskim

Nghghghg

Redakcja

9 lutego 2022

Walentynki to idealna okazja do zorganizowania romantycznej randki, spędzenia wspólnie czasu czy podarowania ukochanej osobie upominku. Zastanawiasz się jaki prezent sprawić ukochanej osobie? Chcesz tym razem postawić na coś innego niż bukiet pięknych kwiatów czy też skarpetki w serduszka? Nieco zaszaleć i podarować coś naprawdę wyjątkowego? O to propozycja Parku Śląskiego.

Przejazd koleją linową ELKA w obie strony do wyboru w godzinach 16.00-20.00: 14 lutego wybierzcie się Elką na Śląski! Gondole będą klimatycznie przystrojone, a w tle będzie słyszalna nastrojowa muzyka. Na Stacji Stadion Śląski będzie czekała na Was gorąca czekolada i słodki poczęstunek.

Po romantycznej podróży gondolą fotograf zaprosi Was na mini-sesję, z której zdjęcia otrzymacie jeszcze tego samego dnia. Elka przygotowała dla Was jeszcze jeden upominek. Spersonalizowane podstawki pod kubek z Waszymi imionami.

Dokonując zakupu walentynkowego pakietu, wybierają Państwo wariant oraz odpowiednią godzinę. Dostępne godziny wyświetlają się w zależności od wybranego wariantu. 

W przypadku nieopłacenia zamówienia w ciągu 30 minut od dokonania rezerwacji w systemie sklepu, zostanie ona anulowana. 

Po zakończonym zakupie generują sobie Państwo zamówienie ze strony sklep.parkslaski.pl, a następnie z tym zamówieniem przychodzą Państwo w dniu 14 luty 2022 o wybranej godzinie na stację ELKI Stadion

Xl

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 4.0µg/m3 PM2.5: 3.6µg/m3