Zaatakowali nożem w centrum Katowic. Policja poszukuje sprawców

49 763602

Redakcja

19 czerwca, 2023

Dwóch mężczyzn podeszło do grupy wracającej z imprezy. Nagle zranili w udo dwóch innych mężczyzn, którzy trafili do szpitala. Sprawcy uciekli, ale zarejestrowały ich kamery monitoringu. 

Do zdarzenia doszło 18 marca bieżącego roku przy ul. Świętego Jana w Katowicach w rejonie kina. Do grupy osób wracających z klubu, podeszło dwóch nieznanych mężczyzn, z którymi rozpoczęli rozmawiać. W trakcie rozmowy dwóch mężczyzn z grupy osób, która wracała z klubu, zostało ugodzonych nożem w udo, a sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia. 

Zawiadomiona została policja. Na miejsce przyjechał też zespół ratownictwa medycznego. Lekarz zdecydował o przewiezieniu pokrzywdzonych do szpitala, gdzie zostali zaopatrzeni chirurgicznie. Uciekających sprawców zarejestrowały kamery monitoringu.

- Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać sprawców na powyższych wizerunkach lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Katowicach - informuje katowicka policja.

 Policja gwarantuje anonimowość. 

49 763597

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

7 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 9.7µg/m3 PM2.5: 8.9µg/m3