Wypadek w Tarnowskich Górach. 45-letnia pasażerka zabrana do szpitala

Wypadek tarnowskie gory

Redakcja

14 czerwca 2024

W centrum Tarnowskich Gór doszło do niebezpiecznego wypadku. Kierujący seatem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i wjechał w nadjeżdżającego mercedesa. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala. Śledczy zajmą się teraz zbadaniem dokładnych przyczyn wypadku. 

Wczoraj o godzinie 20.00 patrol wydziału ruchu drogowego skierowany został na ulicę Opolską w Tarnowskich Górach, gdzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. 

Na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 34-latek z Bytomia włączając się do ruchu seatem, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu mercedesowi. Niestety w wyniku tego zderzenia ranna została 45-letnia tarnogórzanka, która siedziała na fotelu pasażera. Ratownicy zabrali ją do szpitala na dalsze badania, a policjanci sprawdzili trzeźwość kierującego seatem oraz 18-letniego mieszkańca Tarnowskich Gór, który prowadził mercedesa. Badanie alkomatem nie wskazało u nich obecności alkoholu - relacjonuje policja. 

Teraz sprawa trafi do śledczych, którzy zajmą się dokładnym wyjaśnieniem okoliczności tego zdarzenia, a także potwierdzą wstępne przyczyny jego powstania.

Wypadek w tarnowskich gorach

powiązane artykuły:

Wpadl do zbiornika na zboże
Lokalne 13 maja 2024

Śledczy z Tarnowskich Gór pod nadzorem prokuratora pracują obecnie na miejscu zdarzenia,

Dzialania motocykl quad
Lokalne 25 kwietnia 2024

Dzisiaj od godziny 6.00 do 22.00 tarnogórscy policjanci Wydziału Ruchu Drogowego prowadzą

Wypadek na a1
Lokalne 2 kwietnia 2024

Dwie osoby zginęły, a pięć zostało rannych w wypadku drogowym na autostradzie A1 do które

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

29 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.8µg/m3 PM2.5: 5.2µg/m3