Wiceprezydent Piekar Śląskich dziękuje Tobiszowskiej za wspieranie miasta

Senat1

Redakcja

25 marca, 2022

Krzysztof Turzański, który pełni funkcję zastępcy prezydenta Piekar Śląskich, podziękował senator Dorocie Tobiszowskiej za współpracę i walkę o pieniądze dla miasta. Według wiceprezydenta to dowód na ponadpartyjną współpracę na rzecz samorządu.

Wiceprezydent Piekar Śląskich, Krzysztof Turzański, na swojej stronie podziękował senator Dorocie Tobiszowskiej za wspieranie Piekar Śląskich. Okazją do tego było zaproszenie przez Tobiszowską przedstawicieli piekarskiej Rady Miasta do Senatu.

Na zaproszenie Senator Doroty Tobiszowskiej – reprezentacja Obywatelskiego Klubu Radnych wyjechała do Warszawy. W składzie delegacji był Przewodniczący Rady Miasta Tomasz Wesołowski, Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Natalia Ciupińska-Szoska, radny Marcin Felderhoff oraz młodzieżowa radna Laura Wesołowski - pisze Turzański i dodaje - Dorota Tobiszowska po raz kolejny udowadnia, że potrafi, a przede wszystkim chce współpracować na wielu płaszczyznach i ponad podziałami politycznymi.

Według wiceprezydenta Piekar Śląskich, miasto dzięki współpracy z Dorotą Tobiszowską otrzymało promesę w wysokości 30 milionów złotych na dofinansowanie inwestycji. Pieniądze zostaną przeznaczone na remont tunelu rzeki Szarlejki oraz budowę dróg: Jesienna, ustronna, Stawowa, Chabrowa, Konwaliowa, Kościelna Groszkowa, Radzionkowska, Cicha, Darwina, Jasna, Kawalca.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

16 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 14.5µg/m3 PM2.5: 11.5µg/m3