Walka z pseudokibicami handlującymi narkotykami

Krysztalki

Redakcja

22 marca 2024

Kolejna akcja policji wymierzona w środowisko pseudokibiców w województwie śląskim. Zatrzymany został 30-latek mieszkający w Żorach. Zarzuca mu się udział w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających.

Policjanci z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców KWP w Katowicach na polecenie Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu, pojechali do Żor, w celu zatrzymania i przeszukania mieszkania pewnego mężczyzny.

- Na miejscu zastali jego 30-letniego współlokatora. Jak się okazało, pseudokibic jednego ze śląskich klubów piłkarskich przechowywał w mieszkaniu i piwnicy znaczną ilość środków odurzających - relacjonuje policja.

W mieszkaniu znaleziono susz roślinny, a w piwnicy plastikowy worek z drobnymi kryształkami. Substancje będą poddane badaniom specjalistycznym.  

 Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu, gdzie usłyszał zarzut udziału w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających. Decyzją Sądu Rejonowego w Sosnowcu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres kilku miesięcy.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

11 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 9.5µg/m3 PM2.5: 8.4µg/m3