Pepsi Silesia Beats

Redakcja

16 lipca, 2020

W te wakacje Stadion Śląski, PEPSI oraz PMG Group rozpoczęli muzyczny projekt jakiego jeszcze w Europie nie było! PEPSI SILESIA BEATS to trzy wakacyjne imprezy w formacie VIDEO LIVE STREAM dostępnym dla fanów muzyki elektronicznej i wszystkich tych, którzy kochają tańczyć w rytmie pozytywnych bitów. Nasz portal objął imprezę patronatem medialnym.

Prosto z niesamowitego i historycznego miejsca - Stadionu Śląskiego - ponownie w Waszych domach, ogrodach, tarasach i wszędzie tam, gdzie zabierzecie ze sobą internet zagoszczą największe nazwiska polskiej sceny klubowej, najlepsza muzyka, wyjątkowa oprawa oraz studio LIVE!

Przygotujcie swoje najlepsze stroje, załóżcie najlepsze szpilki lub wyciągnijcie z szafy szalone imprezowe stroje! To będzie wyjątkowa impreza w formacie LIVE STREAM, gdziekolwiek będziecie! 

Tańczcie przy energicznych dźwiękach! Podziwiajcie niesamowite i ogromne miejsce w zderzeniu z techniką sceniczną i wyjątkową oprawą! Zobaczcie siebie i przyjaciół na wielkich stadionowych ekranach! Sprawdzajcie kto bawi się razem z Wami, połączcie się na żywo ze studiem LIVE, oglądajcie wywiady z artystami! Przygotujcie się na niespodzianki!   

„Pokaż się na Instagram story! Oznacz @pepsi_pl i @pepsisilesiabeats #pepsisilesiabeats zdobądź limitowaną serię gadżetów i extra prezenty!” – zachęcają organizatorzy w mediach społecznościowych.

Już w sobotę 18 lipca – murawa na Stadionie Śląskim zostanie podzielona na cztery dj'skie areny! Wystąpią: C-Bool, Gromee, Sikdope oraz Adam De Great, współtwórca i producent wydarzenia.

Druga edycja to kolejny poziom muzycznego trójboju! Tym razem nawiążemy do sportowych i piłkarskich emocji! Zobaczycie losowanie kolejności występów, tuż przed ich rozpoczęciem! Każdy z artystów będzie miał swoją trybunę i stół DJ'ski! W trakcie drugiej edycji widzowie jako pierwsi poznają pełny skład artystów oraz formułę trzeciej – finałowej edycji! – zapowiada Adam Mitrenga, właściciel PMG Group.

Organizatorzy zapewniają wiele niespodzianek zachęcając do oglądania Pepsi Silesia Beats Video Live Stream już w tę sobotę o 21.00 na www.pepsisilesiabeats.com oraz na Sliseia24.pl!

Jesteśmy zadowoleni z pierwszej edycji Pepsi Silesia Beats, która została bardzo dobrze przyjęta przez miłośników muzyki klubowej. Nie możemy się już doczekać drugiej części, która tematycznie nawiązywać będzie do sportowych i piłkarskich emocji. Jesteśmy przekonani, że magia Stadionu Śląski doda głębszego wymiaru utworom, które zaprezentują artyści na murawie tego legendarnego obiektu. Projekt cały czas jest rozwijany i z pewnością przyniesie dużo pozytywnych emocji sympatykom muzyki elektronicznej – podsumowuje Bartłomiej Kowalski, dyrektor generalny Stadionu Śląskiego.
 
Warto zarezerwować sobie czas na kolejną wakacyjną edycję Pepsi Silesia Beats!

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Patronat medialny nad imprezą objął także portal Silesia24.pl!
 

Źródło: Informacja Prasowa

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

8 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 24.3µg/m3 PM2.5: 20.1µg/m3