W Siemianowicach powstanie galeria z prawdziwego zdarzenia?

Galeria andrychow 2019 11 06 prev 980x620
Article

Rafał Klima

5 lutego, 2020

Wychodzi na to że tak. Jedna z firm informuje o swoich planach inwestycyjnych. Wśród nich są Siemianowice Śląskie. Ma tam powstać duża galeria handlowa. Zabezpieczony został teren inwestycyjny, zaś otwarcie obu obiektów planowane jest na 2021 rok.

Plany deweloperskie firmy Acteeum obejmują dwa kolejne obiekty handlowe. Projekty w Koszalinie i Siemianowicach Śląskich planowane są jako nowoczesne i funkcjonalne obiekty handlowe, spełniające oczekiwania zarówno zakupowe jak i lifestylowe klientów.

[CZYTAJ TAKŻE: Metropolia wygrała ze skarbówką przed sądem]

Galeria ma zaoferować pełną gamę sklepów i lokali usługowych różnorodnych marek a także duże markety spożywcze, budowlane. W Siemianowicach Śląskich miałaby powstać galeria rodem z dużych miast takich jak sąsiadujące Katowice czy Bytom.

 Dążymy do tego, aby realizować obiekty, które nie tylko zaspokajają potrzeby zakupowe, ale powodują zadowolenie i poczucie osobistej satysfakcji korzystających z nich osób. Dlatego też u progu 2020 roku rozpędzamy się jeszcze bardziej podejmujemy kolejne ambitne wyzwania – dwa nowe obiekty handlowe w Koszalinie i Siemianowicach – w modelu joint venture z parterem inwestycyjnym. – mówi Tomasz Szewczyk, Managing Partner Acteeum Central Europe.

Firma w szczególny sposób kładzie nacisk na zapewnienie ich równowagi ekologicznej. Projekty Acteeum optymalizują zużycie zasobów naturalnych, energii oraz zapewniają harmonijne wykorzystane terenów, na których są budowane.

Otwarcie obiektu planowane jest na 2021 rok.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

11 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 14.5µg/m3 PM2.5: 11.3µg/m3