W Bytomiu ruszył konkurs na najpiękniejsze zdjęcie ślubne

Hgfhggd

Redakcja

5 lipca, 2022

Trwają już przygotowania do V Światowego Zjazdu Bytomian. Zaplanowanej od 9 do 11 września imprezie towarzyszyć będzie wystawa Bytom - ach co to był za ślub, na którą złożą się fotografie samych bytomian.

Zdjęcia ślubne z rodzinnych archiwów można wysyłać do 1 września lub przynieść do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu.

Tak wiele rodzin posiada niesamowite historie miłosne. Być może, dorastając, mieliśmy okazję usłyszeć historie swoich dziadków, a może nawet zobaczyć zdjęcia. Zachęcamy was do podzielenia się z nami zdjęciami ślubnymi swoich krewnych”

zachęca Stowarzyszenie MyBytomianie, organizator konkursu.

Na konkurs będą przyjmowane tylko fotografie ślubne par, które pobrały się w Bytomiu. Mile widziane są opisy fotografii - data ślubu, ewentualnie nazwiska osób na zdjęciu oraz krótki opis, jak rozpoczęła się znajomość, która powiodła parę na ślubny kobierzec. Wszystkie zdjęcia wezmą udział w wystawie w Galerii Rotunda, a wśród uczestników rozlosowane zostaną bony podarunkowe. Jury wybierze także trzy najciekawsze fotografie z opisami, które zostaną nagrodzone.

Zdjęcia można wysyłać na adres: mybytomianie@wp.pl.

Współorganizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu.

 

Źródło: UM Bytom

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-4 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 9.7µg/m3 PM2.5: 8.9µg/m3