Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Północnej i Grodzkiej w Jastrzębiu-Zdroju

Ewrfdesa

Redakcja

18 listopada, 2022

Na skrzyżowaniu ulic Północnej i Grodzkiej w Jastrzębiu-Zdroju zlikwidowane zostaje "łamane" pierwszeństwo przejazdu. Pierwszeństwo mają jadący ul. Północną.

Na skrzyżowaniu ulic Północnej i Grodzkiej od godz. 12:00 w dniu 18.11.2022r.  zostanie zlikwidowane "łamane" pierwszeństwo przejazdu. Ulica Północna będzie drogą z pierwszeństwem przejazdu „na wprost”, natomiast ulica Grodzka będzie teraz drogą podporządkowaną.

Prosimy o zachowanie bezpieczeństwa i obserwacje znaków drogowych. Wprowadzonej zmianie organizacji ruchu towarzyszyć będą tablice ostrzegawcze”

informuje jastrzębski magistrat. 

Po wprowadzonych zmianach skrzyżowanie ulic Północnej i Grodzkiej stanie się typowym skrzyżowaniem typu "T", z czytelnym układem pierwszeństwa przejazdu. 

 

Źródło: UM Jastrzębie-Zdrój

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

19 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 7.6µg/m3 PM2.5: 5.6µg/m3