Utrudnienia w Parku Śląskim. Część terenu już zamknięta

DSC 9313

Redakcja

3 sierpnia, 2022

W związku z organizowanym na terenie Parku Śląskiego Fest Festiwalem, część terenu już jest odgrodzona i zamknięta. Na Polach Marsowych stoi już scena i festiwalowe namioty. Utrudnienia w braku potrwają do 24 sierpnia.

Już od 10 sierpnia Park Śląski przemienia się w wielkie festiwalowe miasteczko na miale Coachelli. W trakcie 4 dni festiwalu wystąpią m.in. The Chainsmokers, Stromae, Quebonafide, Sanah, Young Leosia, Beata i Bajm, Kizo, Julia Wieniawa, Smolisty, Żabson, Sokół a także Rudimental. 

Jak informują organizatorzy festiwalu: w związku z organizacją corocznego festiwalu muzycznego FEST Festival i koniecznością przeprowadzenia prac przygotowawczych oraz demontażowych imprezy na terenie Parku Śląskiego zostaje czasowo wprowadzona zmiana organizacji ruchu pieszego obowiązująca w dniach od 28 lipca do 24 sierpnia 2022 r. 

W piwerszym, obecnym etapie wyłączone są m.in. Pola Marsowe, oraz teren przy Ogrodzie Japońskim. Na czas trwania festiwalu zamknięte będzie także przejście wzdłuż stawu. Dodatkowe informacje o zmianie organizacji ruchu można uzyskać kontaktując się z festiwalową infolinią dostępną pod numerem telefonu +48 22 39 06 308. 

DSC 9303

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 43.8µg/m3 PM2.5: 34.1µg/m3