"Tyskie metro" Kolei Śląskiej na dłużej

Tyskiemetro2

Redakcja

14 lipca, 2023

Koleje Śląskie wydłużyły specjalną promocję dla podróżujących po Tychach. Za symboliczną złotówkę można podróżować pomiędzy sąsiadującymi stacjami w tym mieście. Koleje Śląskie zapowiadają możliwe wprowadzenie podobnych ofert w innych miastach województwa śląskiego. 

Od 1 kwietnia 2023 roku każdy pasażer ma możliwość kupienia biletu jednorazowego za 1 zł, na podstawie którego może podróżować między dwiema sąsiadującymi stacjami w Tychach - wzdłuż trasy: TYCHY LODOWISKO – TYCHY GROTA ROWECKIEGO – TYCHY ALEJA BIELSKA – TYCHY ZACHODNIE – TYCHY – TYCHY ŻWAKÓW.

Bilety jednorazowe z oferty specjalnej można nabyć wyłącznie w dniu wyjazdu: w biletomatach, w internetowych lub mobilnych kanałach sprzedaży, w pociągu (w tym przypadku wyłącznie od stacji, gdzie nie ma biletomatu lub biletomat jest nieczynny, bez pobierania opłaty za wydanie biletu). 

Specjalna, tyska oferta cieszyła się olbrzymią popularnością. Dlatego Koleje Śląskie podjęły decyzję o jej wydłużeniu na okres wakacji. Możliwe, że "bilet metro za złotówkę" zostanie wprowadzone też w innych miastach województwa śląskiego, gdzie pozwala na to infrastruktura.

WIĘCEJ W PONIŻSZYM WIDEO: 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

10 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 14.5µg/m3 PM2.5: 11.3µg/m3