Tragiczny wypadek w Mikołowie. #CzarnyAlertDrogowy w województwie śląskim

Wypadek śmiertelny mikołów

Iwona Majka

24 września 2025

Tragiczny wypadek na ulicy Sosnowej w Mikołowie: 50-letni kierowca Renault Clio zginął po uderzeniu w drzewo i pożarze samochodu na ulicy Sosnowej.

Wczoraj po godzinie 17:00 na ulicy Sosnowej w Mikołowie doszło do dramatycznego wypadku, który zakończył się śmiercią kierowcy. W rejonie Śląskiego Ogrodu Botanicznego samochód marki Renault Clio z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo.

50-letni mieszkaniec powiatu mikołowskiego podróżował sam. Po uderzeniu pojazd zatrzymał się na pasie zieleni i stanął w płomieniach. Niestety, mężczyzna zginął na miejscu.

Na czas działań służb droga była całkowicie zablokowana, a policja prowadzi szczegółowe czynności wyjaśniające przyczyny tragedii.

Wypadek smiertelny w mikołowie

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.4µg/m3 PM2.5: 5.8µg/m3