Teatr Rozrywki na Kręgach Tanecznych w Parku Śląskim

Original

Redakcja

11 czerwca, 2023    Chorzów

Teatr Rozrywki w Parku Śląskim zaprezentuje niezwykłe wydarzenie artystyczne! Już w najbliższą niedzielę, 11 czerwca o godzinie 18:00, na Dużym Kręgu Tanecznym odbędzie się spektakl "La Femme de Paris" z udziałem Joanny Możdżan i Kamila Franczaka. Nie możesz tego przegapić!

"La Femme de Paris" to niesamowity recital, który pozwoli Ci przenieść się do magicznego Paryża i odkryć siłę i namiętność inspirujących kobiet. Ta wyjątkowa produkcja pozwoli Ci poczuć piękno francuskich utworów i zanurzyć się w ich nastrojowym świecie. To będzie niezapomniane doświadczenie, pełne namiętności i pięknych melodii.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że wstęp na spektakl jest całkowicie darmowy! To doskonała okazja, aby cieszyć się sztuką bez żadnych opłat. Wszystkich miłośników teatru i pięknych melodii serdecznie zapraszamy na ten wyjątkowy wieczór. Niezapomniane widowiska, emocje i niezwykła atmosfera czekają na Ciebie w Parku Śląskim.

Nie trać czasu i już teraz zaznacz 11 czerwca o godzinie 18:00 w swoim kalendarzu. Przyjdź do Parku Śląskiego i doświadcz niezwykłego spektaklu "La Femme de Paris". To będzie wieczór pełen magii, muzyki i inspirującej sztuki. Nie przegap tego wydarzenia!


Poprzedni artykuł

Następny artykuł

22 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 12.0µg/m3 PM2.5: 9.5µg/m3