Sześciu pijanych kierowców złapanych w jeden dzień w Bielsku-Białej

Policja 70

Redakcja

14 lutego, 2023

Tylko w jeden dzień (13 lutego) policjanci z bielskiej drogówki złapali sześciu nietrzeźwych kierowców. Dwóch z nich spowodowało kolizję.

Bielscy policjanci zatrzymali do kontroli 56-letniego kierowcę na ul. Ks. Jana Kusia. Miał przeszło pół promila alkoholu. 

Następny kierowca został zatrzymany przez policjantów drogówki na ulicy Żywieckiej. 50-latek z powiatu żywieckiego. Jego stan wskazywał na spożycie alkoholu, a wstępne badanie wskazało na poziom prawie jednego promila alkoholu. 

Kolejny nietrzeźwy za „kółkiem” zakończył jazdę na ul. Jana III Sobieskiego. 60-latek miał pół promila alkoholu. Z kolei w godzinach popołudniowych tego samego dnia, na ul. Księży Las policjanci z bielskiej drogówki zatrzymali kierowcę 25-letniego, który miał jeden promil alkoholu i spowodował kolizję.

Na ul. 3 Maja policjanci zatrzymali 71-latka. W trakcie jazdy spowodował kolizję z innym poruszającym się pojazdem. Okazało się, że miał prawie jeden promil. 

Na ul. Strażackiej samochodem poruszał się kolejny 43-letni nietrzeźwy, u którego badanie wykazało przeszło jeden promil alkoholu.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 13.1µg/m3 PM2.5: 11.9µg/m3