Świąteczna MegaMoc już 5 grudnia w mysłowickich Dziećkowicach

Oiuhbvfre

Redakcja

4 grudnia 2021

Przepiękne iluminacje świetlne, spotkanie ze Świętym Mikołajem, występy artystyczne, czy warsztaty dla najmłodszych – to tylko część z ogromu atrakcji, z których będziemy mogli skorzystać już 5 grudnia podczas Świątecznej MegaMocy, która tego dnia zagości w mysłowickich Dziećkowicach.

Organizowana z inicjatywy firmy TAURON Świąteczna MegaMoc to pierwsze tego typu wydarzenie w Mysłowicach. Ten magiczny mikołajkowo-świąteczny wieczór przepełniony będzie mocą atrakcji dla całych rodzin.

Jest nam ogromnie miło, że jako TAURON możemy zaprosić wszystkich, którym bliska jest atmosfera nadchodzących świąt do wspólnej zabawy i radowania się tym przepięknym i ważnym czasem. Zadbaliśmy o to, by każdy, niezależnie od wieku, z łatwością odnalazł w sobie dziecięcą radość, a przy okazji dobrej zabawy przypomniał sobie i nauczył swoje pociechy jak bezpiecznie obchodzić się z energią elektryczną. Będzie rodzinnie, kolorowo, będzie świątecznie i wesoło

na wydarzenie zaprasza Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy TAURON Polska Energia

W ogrodzie Mysłowickiego Ośrodka Kultury w Dziećkowicach pojawią się wyjątkowe instalacje świetlne, najmłodsi będą mogli przejechać się świąteczną kolejką oraz zrobić zdjęcie w domku Świętego Mikołaja - na prawdziwym tronie, oczywiście w towarzystwie słynnego pana z długą, siwą brodą.

W ogrodzie MOK-u zorganizowany zostanie również kiermasz, na którym będziemy mogli kupić ciasto oraz ciepłe napoje. O tę najsmaczniejszą część wydarzenia zadbają Przedszkole nr 19 oraz Szkoła Podstawowa nr 5.

Milusińscy z tych placówek umilą nam również czas swoimi występami muzycznymi, oczywiście o tematyce związanej ze świętami. A jeśli już o dzieciach mowa, to specjalnie dla nich przygotowane zostaną także niesamowite warsztaty, które odbywać się będą w budynku MOK-u. Nie zabraknie także Tauronka, czyli wyjątkowo energicznej, tryskającej dobrym humorem maskotki firmy TAURON, która z ogromną chęcią przybije piątkę i zrobi sobie selfie z każdym z uczestników wydarzenia.

Jednak Świąteczna MegaMoc to nie tylko dobra zabawa, ale także ogromna moc dobrych uczynków.

Dochody z kiermaszu świątecznego zostaną przekazane na cel charytatywny oraz na potrzeby Przedszkola nr 19 i Szkoły Podstawowej nr 5.

Podczas wydarzenia zbierane będą także kartki świąteczne, które następnie zostaną przekazane seniorom oraz osobom samotnym – autorzy kartek zostaną obdarowani drobnymi, aczkolwiek niepowtarzalnymi upominkami.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 5 grudnia w godzinach 16:00-21:00 na terenie MOK-u w Dziećkowicach (Mysłowice, ul. Długa 70A). Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

 

informacja prasowa

Swiateczna Mega Moc 2021

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.0µg/m3 PM2.5: 5.4µg/m3