Strzelanina pod Częstochową. Dwie osoby nie żyją

Police 01

Redakcja

17 września 2023

Co wydarzyło się w spokojnej wsi Celiny? To próbują wyjaśnić śledczy. Dwóch mężczyzn zginęło najprawdopodobniej w strzelaninie. Obaj mają mieć bogatą przeszłość kryminalną. 

Służby odebrały zgłoszenie w sobotę rano. Z jego treści wynikało, że w miejscowości Celiny na jednej z ulic przy samochodzie leży ranny i nieprzytomny mężczyzna. leżą zwłoki mężczyzny. Policjanci przybyli na miejsce potwierdzili, że przy pojeździe znajduje się poszkodowany bez oznak życia. Po oględzin okolicy, za pobliskimi garażami odnaleziono kolejne ciało mężczyzny. 

W mediach pojawiły się doniesienia, że mogą być to ofiary strzelaniny. Służby na razie nie zdradzają wielu szczegółów. Na miejscu zdarzenia przez cały dzień pracowali funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratora. Mieszkańcy do tej pory spokojnej wsi Celiny są w szoku. 

Według doniesień medialnych, w tle miał być prywatny konflikt, ale nieznane są na ten moment żadne szczegóły. Jak informuje Gazeta Wyborcza, jedną z ofiar miał być znany w regionie gangster związany ze środowiskiem kibolskim i działający w grupie zajmującą się m.in. handlem narkotyków. Druga z ofiar też miała mieć przeszłość kryminalną. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

27 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 12.8µg/m3 PM2.5: 11.3µg/m3