Spektakl „Szalone nożyczki” w Teatrze Miejskim w Gliwicach

foto Jeremi Astaszow

Redakcja

31 grudnia, 2022    Gliwice

Nie macie jeszcze planów na zakończenie roku? Teatr Miejski w Gliwicach zaprasza na spektakl „Szalone nożyczki” – będzie nimi wywijał mistrz fryzjerski Antonio Wzięty.

Tonio Wzięty to najlepszy fryzjer w dzielnicy. Tuż obok niego nożyczkami i brzytwą wymachuje młoda fryzjerka Barbara. Po nową fryzurę wpada do nich podejrzanie często elegancka pani Dąbek. Po zakładzie kręci się też szemrany handlarz antykami i dwóch tajniaków. Kto zabił nieszczęsną pianistkę mieszkającą piętro wyżej? Zginęła dźgnięta… nożyczkami. W ślad za mordercą ruszają aktorzy i umierająca ze śmiechu widownia.

Na przebojowy spektakl „Szalone nożyczki” w reżyserii Marcina Sławińskiego w dniu 31.12.br. o godz. 17.00 są jeszcze ostatnie wolne miejsca.

Warto się pospieszyć – na tym przedstawieniu nikt się nie nudzi, a publiczność aktywnie uczestniczy w tworzeniu zaskakującej fabuły.
„Szalone nożyczki” obejrzało na świecie ponad 13,5 miliona widzów – od Broadwayu po Szanghaj. Zachwyceni miłośnicy czarnych komedii wykrzykują podpowiedzi, głośno protestują, gdy tylko na scenie detektyw przeoczy coś oczywistego. Widzowie dyskutują z bohaterami sztuki i śmiało przesłuchują podejrzanych. „Gramy tak, jak chcecie!” – mówią aktorzy. Ich błyskotliwe i niespodziewane improwizacje to petarda dowcipu.
W przerwie spektaklu goście Teatru zostaną poczęstowani lampką szampana. Przygotowano też pożegnalną słodką niespodziankę.

powiązane artykuły:

Koncert świąteczno-sylwestrowy w Centrum Kultury Victoria
Wydarzenia 21 grudnia, 2022

We wtorek, 27 grudnia, Centrum Kultury Victoria zaprasza na koncert świąteczno-sylwestrowy „Śpiew

Christmas Time! - Concert
Wydarzenia 5 grudnia, 2022

Urokliwy koncert świąteczny z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, okr

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 47.0µg/m3 PM2.5: 37.8µg/m3