Syn zamordował rodziców w Sosnowcu?

Sosnowieczabojstwo

Redakcja

12 lutego, 2024

Trwa wyjaśnianie szczegółów tragedii, do której doszło w Sosnowcu. W niedzielę 11 lutego w jednym z domów odkryto zwłoki starszego małżeństwa.

W niedzielę przed południem służby interweniowały przy ul. Wapiennej w Sosnowcu. Policja przy wsparciu strażaków wyważyła drzwi do jednego z domów. Doszło tam do tragicznego odkrycia:. Znaleziono zwłoki 66-letniego mężczyzny i 67-letniej kobiety.

Już pierwsze znaki i dowody wskazały na to, że doszło do brutalnego morderstwa. Do późnym godzin nocnych na miejscu pracowali śledczy. Poza województwem śląskim zatrzymano podejrzanego o dokonanie morderstwa.

Trafił już do sosnowieckiej prokuratury. Najprawdopodobniej usłyszy zarzut morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Nieoficjalnie zatrzymany 32-letni mężczyzna jest synem zamordowanego małżeństwa. 

AKTUALIZACJA

Zwłoki nosiły obrażenia w postaci ran ciętych i kłutych. do sprawy zatrzymany został 32-letni mieszkaniec Sosnowca. Zatrzymany w przeszłości nie był karalny za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, a w miejscu zamieszkania denatów policja nie podejmowała interwencji związanych z przemocą domową, nikt nie zgłaszał też innych interwencji związanych z zagrożeniem dla życia lub zdrowia ze strony 32-latka.

W sprawie zostało wszczęte śledztwo w kierunku zbrodni zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. 32-latek usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 15 do 30 lat albo dożywocie.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

16 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 11.3µg/m3 PM2.5: 10.6µg/m3