Sosnowiec: wyważyli drzwi, by zatrzymać sprawców brutalnego pobicia

Csm csm police 4261182 1920 601c3783ba 2d8f41adab

Redakcja

2 czerwca 2020

Sosnowieccy policjanci z Komisariatu Policji I błyskawicznie ustalili i zatrzymali dwóch sprawców brutalnego pobicia mężczyzny. Żeby dostać się do wnętrza mieszkania, w którym ukryli się napastnicy, kryminalni musieli wyważyć drzwi.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z budynków w centrum miasta doszło do brutalnego pobicia. Dwóch mężczyzn w wieku 24 i 32 lat m.in. z użyciem pałki teleskopowej pobiło mieszkańca Sosnowca. Policjanci błyskawicznie ustalili kim są i gdzie ukryli się sprawcy.

Okazało się jednak, że nie zamierzają oni wpuścić kryminalnych do wnętrza mieszkania. Pomimo stanowczego żądania policjantów, sprawcy nie otworzyli drzwi. Na miejsce wezwano więc funkcjonariuszy straży pożarnej, która siłowo otworzyli drzwi. Policjanci od razu zatrzymali jednego z mężczyzn. Drugiego odnaleźli w wersalce, na której w chwili wejścia mundurowych do mieszkania siedziała kobieta. Żaden z zatrzymanych nie przyznawał się do winy, jednak śledczy zgromadzili materiał dowodowy, na podstawie którego zatrzymani usłyszeli zarzuty pobicia. Obaj mężczyźni byli już w przeszłości karani. Teraz grozi im 3 lata więzienia.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

8 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.8µg/m3 PM2.5: 5.2µg/m3