Siatkówka wraca do katowickiego Spodka

Spodek

Redakcja

10 grudnia, 2019

Jak wiadomo, Spodek to mekka polskiej siatkówki. W legendarnej katowickiej hali rozgrywane były mecze najważniejszych imprez w tej dyscyplinie. Teraz ponownie stanie się ona areną meczu PlusLigi.

W sobotę 21 grudnia o godz. 14.00 w Spodku GKS Katowice zagra z Aluronem Virtu CMC Zawiercie. Liczymy, że magia słynnej hali oraz stawka spotkania przyciągną na trybuny wielu sympatyków siatkówki! Bilety na mecz w Spodku są już do kupienia. W sprzedaży internetowej na stronie bilety.gkskatowice.eu wejściówki kosztują 8 zł (bilet normalny), 3 zł (bilet ulgowy) oraz 10 zł (bilet rodzinny). Sprzedaż stacjonarna biletów odbywa się w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8, a w dniu meczu także w kasie hali.

CZYTAJ TAKŻE Stadion GieKSy 3 razy droższy?

W sprzedaży stacjonarnej ceny biletów wynoszą odpowiednio 10 zł – 5 zł – 15 zł. Więcej informacji o biletach na stronie siatkowka.gkskatowice.eu. Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla grup zorganizowanych dzieci i młodzieży ze szkół, świetlic, klubów sportowych oraz innych instytucji. Każda uprzednio zgłoszona grupa wejdzie do hali za darmo!

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 52.7µg/m3 PM2.5: 46.7µg/m3