DSC 4977

Redakcja

12 stycznia, 2022

Silesia Marathon to jedna z najważniejszych imprez biegowych w kraju, która nieprzerwanie od wielu lat ściąga na Śląsk tysiące biegaczy spragnionych niezapomnianych sportowych wrażeń.

Niespotykana nigdzie indziej trasa prowadząca przez najpiękniejsze zakątki Śląska usytuowane na terenie czterech miast: Katowic, Siemianowic Śląskich, Mysłowic i Chorzowa, perfekcyjna organizacja biegu, tysiące kibiców i meta na wyjątkowym Stadionie Śląskim - to najważniejsze składowe tego wydarzenia, które na pasjonatów biegania działają jak magnes.

 

Styczeń to świetna okazja do wyznaczania sobie nowych celów i tworzenia planów na cały rok - także tych sportowych. Dla wszystkich tych, którym marzy się stanięcie na mecie Silesia Marathon, mamy świetną wiadomość. Zapisy na tegoroczną edycję właśnie się rozpoczęły!

Silesia Marathon tradycyjnie wystartuje spod bram Stadionu Śląskiego w pierwszą niedzielę października.

W ramach wydarzenia zorganizowane zostaną biegi na trzech dystansach: maratonu, półmaratonu i 50-kilometrowego ultramaratonu.

Rejestracja na każdy z tych biegów jest już aktywna. Jak co roku na otwarciu zapisów możecie skorzystać z promocyjnej opłaty startowej, która obowiązywać będzie do 28 lutego.

Link do zapisów: https://silesiamarathon.pl/rejestracja/#/

Więcej informacji TUTAJ 

 

20211003 PF RR0027

powiązane artykuły:

Hrjhg
Lokalne 23 lutego, 2022

Już blisko 1000 biegaczy zgłosiło się do 9. edycji Biegu Wiosennego w Parku Śląskim. Jedna z najwięk

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

19 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 4.8µg/m3 PM2.5: 3.5µg/m3