Ruch Chorzów sprzedaje... wirtualne bilety na mecz!

Csm MVI 0454 1 1205d59b22

Redakcja

23 marca, 2020

Rozgrywki piłkarskie w Polsce są zawieszone. To dla wielu klubów olbrzymi cios. Dlatego robią wszystko, aby utrzymać jakąkolwiek płynność finansową. Działacze Ruchu Chorzów wymyślili m.in. sprzedaż... wirtualnych biletów.

Ruch Chorzów ma za sobą ciężki czas. Na początku sezonu był bliski całkowitego upadku. Jednak dzięki zaangażowaniu wielu ludzi udało się uratować ten klub, który w tym roku obchodzi swoje stulecie. Jednak przyszedł kolejny cios - epidemia koronawirusa. Ruch Chorzów z racji swoich problemów i gry na poziomie III Ligi, mógł liczyć na największe wpływy z dni meczowych. Tych aktualnie nie ma i dlatego Niebiescy znów znaleźli się w trudnej sytuacji.

CZYTAJ TAKŻE - Puchar 100latków!

I chociaż funkcjonuje aplikacja mobilna, dzięki której kibice mogą pomóc drużynie, to jednak sprzedaż biletów miała napędzać finanse Ruchu. Dlatego klub postanowił po raz kolejny poprosić swoich fanów o wsparcie. Wystartowała sprzedać wirtualnych biletów na mecz z Ślężą Wrocław, który normalnie miał odbyć się w najbliższy weekend przy ul. Cichej w Chorzowie. I chociaż spotkania na razie nie będzie, to działacze Ruchu liczą na to, że kibice zapełnią stadion "wirtualnie". 

Epidemia koronawirusa sprawia olbrzymie trudności w bieżącym funkcjonowaniu klubów sportowych, także Ruchu. Wasze wsparcie w tym momencie jest dla nas bardzo ważne. Dlatego też wystartowaliśmy z akcją sprzedaży cegiełek – wirtualnych biletów. W zamian otrzymacie maila z pamiątkową grafiką biletu - czytamy w komunikacie. 

Cena cegiełki to minimum 10 złotych, które należy przelać. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 12.7µg/m3 PM2.5: 11.6µg/m3