Karty paliwowe i rozwiązania do zarządzania flotą od Eurowag

Rozwiązania do zarządzania flotą

Redakcja

12 grudnia, 2023

Dla firm transportowych w Europie sukces zależy od możliwości zmniejszenia kosztów ogólnych i marnowania zasobów. Kluczem do osiągnięcia tego celu jest skuteczne zarządzanie kosztami paliwa. Dotyczy to każdej firmy zależnej od pojazdów flotowych, niezależnie od tego, czy oznacza to jedną ciężarówkę, czy sto.
Istnieją jednak również inne sposoby, dzięki którym doświadczone firmy transportowe mogą obniżyć swoje miesięczne wydatki. Zarządzanie flotą, opłaty drogowe i czyszczenie pojazdów to doskonałe przykłady korzyści, z których mogą skorzystać nasi klienci. Czy Twoja obecna karta paliwowa może zapewnić Ci wszystkie te korzyści? Dowiedz się, jak Eurowag może pomóc Twojej firmie na drodze do sukcesu.

Karty paliwowe pomagają napędzać branżę transportu ciężarowego.

Karty paliwowe są nieocenione dla każdej firmy, która polega na pojazdach flotowych w codziennej działalności. Karty te oferują usprawnione rozwiązanie płatności za paliwo i inne wydatki związane z pojazdami bez konieczności noszenia gotówki przez kierowców. Karta paliwowa Eurowag umożliwia nawet opłacanie niektórych winiet i opłat drogowych. Oznacza to, że firmy transportowe, które prowadzą działalność w całej Europie, nie muszą już zajmować się kłopotliwym upewnianiem się, że ich kierowcy mają pod ręką odpowiednią walutę dla każdego kraju na danej trasie.

Oprócz wygody transakcji bezgotówkowych, posiadacze kart paliwowych Eurowag otrzymują ekskluzywne ceny benzyny dzięki naszej silnej pozycji na rynku paliwowym. Te zniżki na paliwo szybko się sumują, a floty z wieloma ciężarówkami zauważą znaczną redukcję miesięcznych wydatków.

Karty paliwowe są również niezwykle przydatne dla mniejszych flot, które nie zatrudniają zespołu księgowych. Każdego miesiąca otrzymasz pojedynczą, czytelną fakturę zawierającą zestawienie każdego zakupu. Zmniejsz obciążenie administracyjne związane z organizowaniem i archiwizowaniem wielu paragonów od każdego kierowcy, oszczędzając czas i pieniądze na koszty ogólne. Dzięki karcie paliwowej Eurowag nawet najmniejsze firmy transportowe docenią wygodę posiadania jednego wyciągu do śledzenia miesięcznych wydatków.

Karta Eurowag Mastercard, jako dodatek do karty paliwowej, zapewnia jeszcze więcej korzyści zarówno kierowcom, jak i administratorom biur. Kierowcy mogą używać karty do opłacania wszelkich autoryzowanych wydatków związanych z podróżą, co eliminuje potrzebę posiadania przy sobie sporej ilości gotówki, która może zostać skradziona lub niewłaściwie wykorzystana. Administratorzy mają większą kontrolę nad wydatkami kierowców, ponieważ mogą autoryzować określone zakupy, a także wygodę otrzymywania pojedynczego wyciągu zawierającego wszystkie dokonane transakcje.

Karty paliwowe Eurowag to więcej niż płacenie za benzynę.

Posiadacze kart paliwowych Eurowag mają dostęp do naszej rosnącej sieci akceptacji stacji paliw w 30 krajach w całej Europie. Oznacza to, że bez względu na to, gdzie się znajdują, kierowcy mogą szybciej wrócić na drogę bez konieczności szukania stacji benzynowej, która akceptuje inną kartę paliwową. Eurowag oferuje nawet zniżki na usługi serwisowania i czyszczenia pojazdów dla klientów korzystających z kart paliwowych, a także możliwość korzystania ze wszystkich parkingów dla ciężarówek w naszej sieci.

Eurowag oferuje również możliwość połączenia naszej karty paliwowej z innymi ofertami produktowymi, takimi jak nasze punkty poboru opłat z certyfikatem EETS i ulepszonym asystentem pojazdu (EVA). Dokonuj bezgotówkowych transakcji za paliwo oraz niektóre opłaty drogowe i winiety, a na koniec miesiąca otrzymasz pojedynczą fakturę przedstawiającą wszystkie transakcje w czytelnym zestawieniu. Kierowcy i pracownicy administracyjni docenią wygodę, a właściciele firm - ilość zaoszczędzonego czasu, zasobów i pieniędzy.

Oszustwa związane z kartami paliwowymi stanowią również duże ryzyko dla firm posiadających wiele pojazdów flotowych. Karty paliwowe Eurowag oferują niezawodną ochronę przed oszustwami w połączeniu z funkcją EVA Fuel Guard. Nieautoryzowane transakcje są monitorowane, a użytkownik otrzymuje powiadomienie w przypadku wykrycia podejrzanej aktywności. Oprócz spokoju ducha, jaki zapewnia nasza technologia Fuel Guard, EVA może również zapewnić wgląd w celu zmniejszenia kosztów zarządzania paliwem i flotą.

Mądrzejsze wykorzystanie zasobów.

Jak wspomniano powyżej, karta paliwowa Eurowag staje się jeszcze bardziej wartościowa dla Twojej firmy, gdy korzystasz również z jednego z naszych produktów telematycznych i zarządzania flotą. Technologia Fuel Guard to tylko jedna zaleta, ale dzięki naszemu urządzeniu pokładowemu EVA będziesz w stanie dokonywać określonych opłat drogowych i winiet, monitorować wszystkie pojazdy firmowe w czasie rzeczywistym, otrzymywać informacje o wydajności kierowców oraz łatwo i efektywnie planować trasy dzięki aktualnym informacjom.

Nasze oprogramowanie do zarządzania flotą umożliwia poprawę wydajności kierowców. Wyniki są przyznawane za zachowanie przy użyciu takich parametrów, jak agresywne hamowanie, korzystanie z tempomatu, nadmierna prędkość obrotowa silnika, niepotrzebna praca na biegu jałowym i inne. Oszczędność pieniędzy dzięki zmniejszonemu zużyciu paliwa poprzez identyfikację nieefektywnych nawyków kierowców.

Klienci Eurowag otrzymują również wsparcie dostępne 24/7 w ich własnym języku dzięki aplikacji mobilnej Eurowag! Zarządzaj swoją firmą jak na dłoni.

Eurowag jest idealnym pilotem!

Dzięki obniżonym cenom paliwa, jednej fakturze za wszystkie miesięczne wydatki, cennym informacjom o zarządzaniu flotą i łatwemu planowaniu tras, Eurowag ma narzędzia, które pozwolą Twojej firmie prowadzić pojazdy ciężarowe w całej Europie!

Zostanie klientem jest proste, wystarczy skontaktować się z nami już dziś. Określimy limit kredytowy dla Twojej firmy i dostosujemy najlepsze rozwiązania płatnicze i oferty produktów dostosowane do Twoich potrzeb. Pokażemy Ci, dlaczego Eurowag ma najlepszą kartę paliwową w Europie.

Oszczędzaj pieniądze dzięki kartom paliwowym Eurowag i produktom do zarządzania flotą!

powiązane artykuły:

Pozycjonowanie stron katowice 1
Artykuły 27 października, 2022

Chyba nikt nie ma już dzisiaj wątpliwości, że sukces w biznesie można odnieść jedynie stosując odpow

Na co zwrocic uwage przy kredycie dla firmy
Lifestyle 23 listopada, 2023

Niewiele przedsiębiorstw jest w stanie osiągnąć znaczący wzrost bez konieczności korzystania z d

Kredyt technologiczny 2023
Biznes i gospodarka 27 marca, 2023

Kredyt technologiczny to oferta kredytowa skierowana do śląskich firm z sektora MŚP. Jest kredyte

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

6 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 39.7µg/m3 PM2.5: 32.9µg/m3