Rodzice z Rudy Śląskiej transmitowali na TikToku libację przy dzieciach

A glass of g5dc8c5710 1920

Redakcja

14 września, 2022

Media społecznościowe często pomagają zwykłym ludziom poczuć się na moment celebrytami. Może taki mieli pomysł rodzice z Rudy Śląskiej, którzy za pośrednictwem popularnej aplikacji transmitowali libację alkoholową i zapraszali na nią swoich widzów. A wszystko przy dzieciach.

W miniony poniedziałek nieodpowiedzialni rodzice uznali, że dobrym pomysłem będzie transmisja na platformie TikTok libacji ze znajomymi. Co więcej, "gwiazdy internetu" zapraszały na imprezę widzów, podając swój adres. Na szczęście wśród odbiorców transmisji znalazły się osoby odpowiedzialne, które zgłosiły sprawę do rudzkiej policji. Dlaczego? Ponieważ to wszystko działo się przy nieletnich dzieciach.

- Zgłaszający podali dyżurnemu adres, a ten wysłał na miejsce patrol z komisariatu I. Mundurowi potwierdzili zgłoszenie. W mieszkaniu przebywali rodzice dzieci i ich kolega. Wszyscy byli pijani. Mężczyźni mieli po 1,8 promila, a matka dzieci 2,1 promila alkoholu w organizmie. Dziećmi zaopiekowała się babcia mieszkająca w tym samym bloku - informuje rudzka komenda.

Rodzice muszą poczekać z karierą w sieci. Teraz przed nimi śledztwo i najpewniej sprawa w sądzie. Wymiar sprawiedliwości zdecyduje również o dalszym losie dzieci. Nieodpowiedzialnym rodzicom z Rudy Śląskiej grozi do pięciu lat więzienia. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-4 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 17.9µg/m3 PM2.5: 16.4µg/m3