Pyrzowickie lotnisko z własnymi taksówkami

Katowice pyrzowice

Redakcja

9 marca 2021

GTL-SERVICE sp. z o.o., pod patronatem Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, uruchomił Katowice Airport Taxi. To oficjalny przewoźnik pyrzowickiego lotniska.

Nadrzędnym celem projektu „Katowice Airport Taxi” jest uzupełnienie łańcucha usług realizowanych przez lotnisko dla zapewnienia pasażerom komfortu podróży - od drzwi domu aż do punktu odpraw. Kierowca Katowice Airport Taxi może odebrać pasażera z domu, pomóc w zniesieniu bagażu do taksówki i odprowadzić pasażera do stanowiska check-in. Może również odebrać podróżującego z hali przylotów, czekając na niego z tabliczką imienną.  

Zależy nam, aby podróżujący nie musieli martwić się dojazdem, znalezieniem parkingu, miejsca postojowego i dotarciem do odprawy bagażowej. Chcemy do maksimum ułatwić im podróż i ograniczyć do minimum stres z nią związany

– mówi Andrzej Olko, Prezes Zarządu GTL-SERVICE sp. z o.o.

Pod terminalem przylotowym C wydzielona jest oznakowana zatoczka Taxi z cennikiem, numerem telefonu do zamawiania taksówki, kodem QR do pobrania aplikacji mobilnej oraz rezerwacji internetowej. Aplikacja dostępna jest na systemy Android i IOS. Używając jej można zarezerwować taksówkę, podejrzeć trasę i poznać szacowany koszt przejazdu. Taksówkę zarezerwować można też na głównej stronie Katowice Airport www.katowice-airport.com

Katowice Airport Taxi cechuje przejrzysty cennik, brak ukrytych kosztów oraz brak opłaty powrotnej, przez którą cena za przejazdy poza granicami administracyjnymi miasta jest zwykle podwójna.

W swojej ofercie Katowice Airport Taxi ma również transfery z gwarantowaną ceną, zawierającą wszelkie opłaty drogowe i parkingowe, które obowiązują podczas ściśle określonego transferu np.  z Katowice Airport do Krakowa lub Wrocławia.

Pasażerowie podróżujący taksówką lotniskową zyskują pewność, że podróż z lub na lotnisko upłynie bezpiecznie, komfortowo i przy zachowaniu restrykcyjnego reżimu sanitarnego.

GTL-SERVICE sp.  z o.o. to spółka-córka Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA. Została założona w czerwcu 1994 roku. Jej zadaniem jest dostarczanie kompleksowych usług, niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania Katowice Airport oraz firm działających na jego terenie. Obecnie GTL-SERVICE realizuje swoje zadania w zakresie usług: czystościowo-porządkowych, remontowych, ochrony środowiska, gastronomicznych, myjni samochodowej oraz przewozu osób taksówkami.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 13.4µg/m3 PM2.5: 12.0µg/m3