Przeszedł przez pasy na rękach. Dziwaczna akcja w Łaziskach Górnych

Laziskagornenarekach

Redakcja

4 stycznia, 2024

W sieci pojawiło się nagranie z kamerki samochodowej, na której widać bardzo nietypowe zdarzenia. Pieszy przechodzi przez przejścia dla pieszych... na rękach. 

Wideo zostało opublikowane przez popularny kanał YouTube "Stop Cham". Do zdarzenia miało dość w Sylwestra. Na nagraniu widzimy jak kierowca samochodu jedzie ul. Cieszyńską w kierunku centrum Łazisk Górnych. Dojeżdża do przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu z ul. Poręby, gdzie na chodniku czeka spokojnie mężczyzna.

Kierowca zgodnie z przepisami zatrzymuje się, żeby ustąpić pierwszeństwa pieszemu. To samo robi kierujący samochodem, który nadjechał z przeciwnej strony. Mężczyzna wchodzi na pasy i nagle... zaczyna iść na rękach. Pokonuje w ten sposób całe przejście dla pieszych i "staje na nogi" po drugiej stronie jezdni. Na końcu wyraźnie cieszy się z tego co zrobił i odchodzi.

Co ciekawe, mężczyzna... nie dopuścił się żadnego wykroczenia. W sposób zgodny z przepisami pokonał przejście dla pieszych, a sposób, który wybrał, nie stanowił dla nikogo zagrożenia. 

fot. screen Stop Cham YouTube

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

12 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 2.0µg/m3 PM2.5: 1.9µg/m3