Promocja na węgiel w Polskie Grupie Górniczej

Wegielkamienny

Redakcja

4 maja 2023

Jeszcze pół roku temu wielu z nas nie wiedziało, czy da radę kupić opał na zimę. Teraz największy producent węgla kamiennego uruchamia promocję "Drugie tyle węgla, taniej o 400 zł/t!".

Pamiętamy jeszcze trudności, z którymi musiał zmierzyć się prawie każdy, kto chciał zakupić węgiel przez oficjalny sklep internetowy Polskiej Grupy Górniczej. Z powodu zmian systemu sprzedaży, wprowadzeniu kwalifikowanej dystrybucji oraz ograniczeń, często tylko sklep PGG był jedyną szansą na nabycie "taniego" węgla kamiennego na opał.

Zima była na szczęście łagodna i już coraz częściej cieszymy się cieplejszymi dniami. Prawie zapomnieliśmy o tym, co działo się jeszcze w grudniu ubiegłego roku. Jak się okazuje, system sprzedaży PGG został na tyle dopracowany, że najprawdopodobniej "pozostanie" z nami na kolejne lata. 

Promocja na węgiel w PGG

Pozostało też dużo węgla. Polska Grupa Górnicza rozpoczęła akcję promocyjną „Drugie tyle węgla, taniej o 400 zł/t!”. Od 4 maja do końca czerwca 2023 roku (lub wyczerpania zapasów) przy zakupie od 1 do 5 ton węgla kamiennego w sklepie PGG, spółka wystawi drugie, takie samo zamówienie w promocyjnej cenie. Można zaoszczędzić nawet 2000 tysiące złotych. 

- Automatycznie wystawione zostanie drugie zamówienie na taką samą ilość towaru. Zapłacimy za pierwsze zamówienie oraz 1 procent zaliczki za drugie. Na odebranie pierwszego zamówienia mamy 30 dni. Następie, gdy już towar odbierzemy, otrzymamy w e-mailu link do drugiego, promocyjnego zamówienia. Gdy klikniemy w link, kupimy węgiel w cenie niższej o 400 złotych za tonę. Tu również na odebranie towaru mamy 30 dni - informuje Polska Grupa Górnicza. 

Według spółki promocja jest szansą rezerwacji opału na przyszłość po atrakcyjnej, obniżonej cenie oraz zapłaty za towar odroczonej w czasie. Warunkiem skorzystania z promocji jest odebranie w terminie pierwszego zamówienia.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

22 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 3.0µg/m3 PM2.5: 2.7µg/m3