Powiat kłobucki: uderzył quadem w betonowy płot

47 708420 g

Redakcja

29 maja, 2022

Dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego z udziałem quada, do którego doszło na ul. Zagórze w Parzymiechach. 68-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Lipie, stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na pobocze, a następnie uderzył w betonowe ogrodzenie jednej z posesji.

W czwartek 26 maja, około godziny 21.00 oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego z udziałem quada, do którego doszło na ul. Zagórze w Parzymiechach. Z przekazanej informacji wynikało, że prawdopodobnie nietrzeźwy kierowca quada wjechał w betonowy płot.

Na miejsce skierowano mundurowych z kłobuckiej drogówki, którzy wstępnie ustalili, że 68-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Lipie, stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na pobocze, a następnie uderzył w betonowe ogrodzenie jednej z posesji. Mężczyzna z miejsca zdarzenia został zabrany do częstochowskiego szpitala na szczegółowe badania.

Z uwagi na obrażenia ciała uniemożliwiające przeprowadzenie badania stanu trzeźwości analizatorem wydechu, od mężczyzny pobrano krew, która zostanie poddana analizie na etapie prowadzonego postępowania. Jeśli okaże się, że mężczyzna prowadził pojazd mechaniczny w stanie nietrzeźwości, będzie musiał liczyć się z zarzutami karnymi i surowymi konsekwencjami swojego zachowania.

 

Źródło: KPP w Kłobucku

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-2 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 36.2µg/m3 PM2.5: 28.7µg/m3