Poszukiwany czterema listami gończymi próbował ukryć swoją tożsamość

37 727062 mo2

Redakcja

30 września, 2022

Bielscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę, który był poszukiwany czterema listami gończymi, czterema nakazami zatrzymania, posiadał przy sobie sfałszowane prawo jazdy oraz był pod wpływem narkotyków. Do listy czynów zabronionych doszły teraz kolejne, za które grozi mu następne 5 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Prewencji w trakcie służby na jednej z bielskich ulic zatrzymali do kontroli mercedesa, którego kierujący podczas legitymowania wykazywał silne zdenerwowanie, co zwróciło szczególną uwagę stróżów prawa.

Jak okazało się podczas wykonywanych czynności, mężczyzna posłużył się sfałszowanym prawem jazdy. Podane przez niego dane nie zostały potwierdzone przez wskazaną osobę, ani też nie figurowały w bazach Policji.

Dopiero wnikliwość mundurowych doprowadziła do ustalenia, że jest to mężczyzna, który chciał ukryć swoją tożsamość, bo był poszukiwany czterema listami gończymi oraz czterema nakazami zatrzymania”

relacjonuje bielska policja. 

Mężczyźnie przedstawiono zarzut posłużenia się podrobionym dokumentem, a także kierowania pojazdem pod wpływem narkotyków, co potwierdziło wstępne badanie narkotesterem.
Po czynnościach mężczyzna trafił do Aresztu Śledczego w Bielsku-Białej celem wykonania kar wskazanych w decyzjach sądów.

 

Źródło: KMP w Bielsku-Białej

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

6 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 23.4µg/m3 PM2.5: 19.7µg/m3