"CH*J z PiS" wulgarny napis na garażu radnego z Sosnowca!

Spray cans 2738527 1920

Redakcja

18 czerwca 2020

Napis "CH*J z PiS", pojawił się w ostatnich dniach na garażu radnego z Sosnowca, Tadeusza Sokołowskiego. Do całej sprawy odnieśli się dzisiaj, podczas sesji rady miasta, radni z pozostałych klubów potępiając ten akt wandalizmu.

Nie spodziewałem się, że przyjdzie mi tu bronić polityków Prawa i Sprawiedliwości. Ale nie chodzi o przynależność partyjną - tylko zwykłą przyzwoitość. Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej zostaliśmy poinformowani o zdarzeniu, wobec którego nikt nie powinien przejść obojętnie - napisał na swoim profilu w mediach społecznościowych Michał Wcisło, radny miasta Sosnowiec. 

Sprawa dotyczy aktu wandalizmu, do którego doszło ostatnio wobec Tadeusza Sokołowskiego, radnego PiS.  Na jego garażu ktoś namalował wulgarny napis. Tego rodzaju wyrazy niechęci są niestety m.in. pokłosiem kampanii wyborczej, która im bliżej finiszu tym bardziej się zaostrza. 

Często w życiu publicznym politycy mówią sobie bardzo przykre słowa, jednak akty wandalizmu i wkraczanie w prywatną sferę życia nigdy nie powinny mieć miejsca. Tym bardziej, że akurat Pan Radny Sokołowski, jeden z najstarszych samorządowców Sosnowca, zawsze potrafi kulturalnie i rzeczowo dyskutować ze swoimi oponentami - dodał radny z klubu Lewicy.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

7 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 22.2µg/m3 PM2.5: 18.0µg/m3