Pijany Ukrainiec uszkodził 5 samochodów. Pijacki rajd w Jastrzębiu-Zdroju

45 762978

Redakcja

14 czerwca, 2023

Uszkodził pięć samochodów podczas pijackiego rajdu w Jastrzębiu-Zdroju. 27-letni obywatel Ukrainy został zatrzymany po próbie ucieczki. 

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Chwilę po północy policja z Jastrzębia-Zdroju otrzymała zawiadomienie o pijanym mężczyźnie, który miał strzelać z pistoletu, a następnie odjechać samochodem. Świadek próbował go zatrzymać, ale bezskutecznie.

- W trakcie dojazdu na miejsce mundurowi zauważyli forda, w rowie, który wcześniej uderzył w latarnię, oraz uciekającego mężczyznę. Policjanci ruszyli w pościg pieszy i zatrzymali uciekiniera - relacjonuje policja.

Uciekinierem okazał się 27-latek z Ukrainy. Miał 2 promile alkoholu.  Samochód miał już wcześniej zatrzymany dowód rejestracyjny oraz nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC.

- Prawo jazdy zostały kierowcy zatrzymane, a samochód został odholowany na parking strzeżony. Przedmiot przypominający broń na szczęście okazał się pistoletem zabawkowym. Kierowca w swojej nieodpowiedzialnej jeździe uszkodził 5 pojazdów - dodaje policja.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 4.7µg/m3 PM2.5: 3.8µg/m3