Pijana matka ukryła niemowlę w zaroślach! Ojciec też był pijany

Police 112

Redakcja

24 sierpnia, 2023

Wstrząsające doniesienia z Sosnowca. Pijana matka ukryła 11-miesięczną córkę z zaroślach! W dodatku była poszukiwana przez sąd! Ojciec dziewczynki też był kompletnie pijany.

Policja otrzymała zawiadomienie w sprawie pijanych rodziców 11-miesięcznej dziewczynki. Do jednego z mieszkań w Sosnowcu przyjechał patrol. Policjanci natrafili na dwóch pijanych mężczyzn, którzy powiedzieli, że nie ma żadnego dziecka w lokalu. Funkcjonariusze zauważyli jednak rozrzucone zabawki i postanowili rozejrzeć się po okolicy.

- Obok domu natrafili na 31-letnią mieszkankę Sosnowca. Podczas rozmowy z kobietą usłyszeli płacz dziecka. W pobliskich zaroślach odnaleźli leżącą na ziemi 11-miesięczną dziewczynkę - relacjonuje policja.

Była to jej córka. 31-latka była kompletnie pijana, badanie wykazało prawie 3 promile. Kobieta przyznała, że widząc nadchodzących policjantów, ukryła dziecko w zaroślach, ponieważ nie była trzeźwa. 

Ale to nie koniec tej bulwersującej historii. Okazało się, że 31-latka jest poszukiwana przez sąd. Została zatrzymana przez policjantów, a następnie trafiła do aresztu, gdzie odbędzie zasądzoną karę 20 dni pozbawienia wolności. 

Policjanci nie mogli przekazać dziecku ojcu, ponieważ 47-latek również był pijany. Sąd rodzinny zdecydował o umieszczeniu dziewczynki w rodzinie zastępczej. Rodzice grozi kara do 5 lat więzienia. O ich dalszym losie zadecyduje teraz prokurator i sąd.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

11 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 11.8µg/m3 PM2.5: 9.2µg/m3