Piekary Śląskie: Zjechał z drogi i uderzył w drzewo

53 726408

Redakcja

26 września, 2022

Na ulicy Tarnogórskiej w Piekarach Śląskich w poniedziałek, 26 września kierowca z niewiadomych przyczyn stracił rano panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Kierowca był zakleszczony w samochodzie, musieli interweniować strażacy. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś rano na ulicy Tarnogórskiej w Kozłowej Górze, dzielnicy Piekar Śląskich. Kierowca z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Jednak siła zderzenia była na tyle duża, że 37-latek został zaleszony w samochodzie. Na miejscu musieli interweniować strażacy, którzy uwolnili mężczyznę. 

Kierowca został zabrany do szpitala. W miejscu wypadku przez dłuższy czas ruch odbywał się jednym pasem, aż do zakończenia wszystkich czynności zabezpieczających przez policjantów. Zajmą się oni teraz wyjaśnieniem przyczyn wypadku. Na razie nie podają oni żadnych hipotez. Można jedynie przypuszczać, że wpływ na to mogły mieć warunki na drodze po porannym deszczu lub zasłabnięcie. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

7 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 7.3µg/m3 PM2.5: 6.8µg/m3