Paweł Tanajno: Śląsk to najwspanialszy region w walce z reżimem [WIDEO]

IMG 20200612 141642
Kastelik

Szymon Kastelik

12 czerwca 2020

Kandydat na prezydenta Polski oraz lider Strajku Przedsiębiorców - Paweł Tanajno - odwiedził Katowice. W stolicy województwa śląskiego przedstawił dwa nowe punkty swojego programu wyborczego. Pierwszy to ochrona tych policjantów, którzy nie wykonają rozkazów łamiących prawa obywatelskie. Drugi punkt to samodzielność energetyczna obywateli od państwa.

W swoim wystąpieniu na Placu Kwiatowym w Katowicach, kandydat na prezydenta Paweł Tanajno w pierwszej kolejności podziękował Katowicom i wszystkim Ślązakom za aktywność podczas kwietniowego Strajku Przedsiębiorców, który odbył się w stolicy województwa śląskiego. Następnie przeszedł do tematu policjantów. Gratulował odwagi tym funkcjonariuszom, którzy między innymi nie zgodzili się w uczestnictwie w "zabezpieczaniu" protestów w Warszawie. Dlatego Tanajno jako prezydent kraju chciałby wprowadzić nowy przepis, który chroniłby funkcjonariuszy przed odpowiedzialnością za niewykonanie rozkazu, który łamie prawa obywatelskie. 

Drugim punktem wystąpienia była bezpieczeństwo energetyczne. Tanajno zaznaczył, że wszyscy politycy mówią o takim bezpieczeństwie w kontekście Polski. Natomiast tak naprawdę trzeba zapewnić bezpieczeństwo energetyczne obywatelom - aby każdy mógł być chroniony przed wysokimi kosztami narzuconymi przez spółki skarbu państwa.

WIĘCEJ W PONIŻSZYM MATERIALE WIDEO:

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

8 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 18.9µg/m3 PM2.5: 16.1µg/m3