Orszak Świętego Mikołaja w sportowych samochodach (Piekary Śląskie, Bytom, Ruda Śląska, Katowice)

orszak mikołaja w sportowych samochodach

Redakcja

4 grudnia 2022   

4 grudnia przez Piekary Śląskie, Bytom, Rudę Śląską i Katowice przejedzie orszak Świetego Mikołaja w super sportowych samochodach!

Nowoczesny Mikołaj zaprezentuje swoje najlepsze renifery... te mechaniczne. Zamiast Rudolfa zobaczymy więc takie "bryki" jak PORSHE 911 TURBO S, PORSCHE 911 Carrera, McLaren, Corvetta, BMW i wiele innych. 

W rolę elfów wcielą się w tym roku zaprzyjeźnieni ze sobą przedsiębiorcy, a inicjatorem akcji po raz kolejny jest Dominik Wieczorek - Prezes Grupy Dominopack.

Kiedy możemy wypatrywać orszaku Mikołaja w naszych miastach? 

Mikołaj przejazd rozpocznie w Piekarach Śląskich, następnie zatrzyma się na bytomskim Rynku (od 11:00 do 12:00), dalej przejedzie do Rudy Śląskiej, gdzie na rynku rozda prezenty pomiędzy 12.30 a 13:30 a na koniec (o godz. 14.00) pojawi się na Rynku w Katowicach.

Oczywiście nie obejdzie się bez prezentów. Mikołaj już sporządził tegoroczną listę grzecznych dzieci, więc w każdym z miast zostaną rozdane upominki dla najmłodszych. A że pamięta on o wszystkich dzieciach, to przy okazji jego wizyty przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na wybrany Dom Dziecka.

orszak mikołaja w sportowych samochodach

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

22 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 3.8µg/m3 PM2.5: 3.5µg/m3