Zostawił 3-letnią córkę w oknie życia

Okno

Redakcja

27 grudnia 2019

Do smutnego zdarzenia doszło w drugi dzień świąt w Katowicach-Bogucicach. Ojciec zostawił w oknie życia swoją 3-letnią córkę. Policja poszukuje mężczyzny.

Katowiccy policjanci prowadzą czynności w sprawie 3-letniej dziewczynki, która została pozostawiona w „oknie życia”. Z policyjnych ustaleń wynika, że dziewczynkę zostawił tam jej ojciec. Po badaniach małoletnią przekazano pod opiekę matki.

Informację o pozostawionym w „oknie życia” dziecku katowiccy policjanci otrzymali w czwartek po godzinie 16.00. Do zdarzenia doszło w dzielnicy Bogucice w Domu Prowincjalnym Sióstr św. Jadwigi. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna, który na co dzień nie mieszka z córką, koło godziny 14.30 zabrał dziewczynkę na świąteczny spacer. Po dwóch godzinach 3-letnie dziecko pozostawił bez żadnych wyjaśnień w „oknie życia”.

CZYTAJ TAKŻE Toaletowy żartowniś

Dziecko zostało przewiezione do szpitala na badania. Na szczęście jej zdrowiu nic nie zagrażało. Policjanci ustalili tożsamość dziewczynki i o całym zdarzeniu poinformowali matkę. Po badaniach kobieta zabrała córkę do domu, a policjanci poszukują 26-letniego ojca dziewczynki. Czynności w sprawie trwają.

Oknozycia

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.4µg/m3 PM2.5: 5.8µg/m3