NOSPR dla medyków. Niezwykły koncert dla niezwykłych ludzi

Kodo Takashi Okamoto

Redakcja

2 lutego 2022

Jak brzmi rytm życia? Wiedzą to muzycy japońskiej grupy perkusyjnej KODO, którzy w piątek wystąpią w NOSPR. Jeszcze lepiej wiedzą to lekarze, którzy od blisko dwóch lat heroicznie walczą z pandemią.

KODO w dosłownym tłumaczeniu oznacza „bicie serca”. Dla członków tej bodaj najbardziej znanej grupy perkusyjnej świata gra na tradycyjnych bębnach taiko wyznacza rytm całego życia. Grupa miała wystąpić w katowickiej sali NOSPR już w 2020 roku, jednak zaledwie kilkanaście dni przed planowanym koncertem została ogłoszona pandemia.

Zespół wystąpi w Katowicach już w piątek, 4 lutego, w ramach jubileuszowej trasy koncertowej. Trasa przypomina największe dokonania z 40-letniej historii KODO.

Z inicjatywy japońskiego zespołu NOSPR przygotował specjalną ofertę „NOSPR Medykom”, przeznaczoną dla wszystkich osób, które wykonują zawody medyczne. W ramach oferty wszyscy pracownicy medyczni będą mogli kupić bilety na koncert KODO ze zniżką 50% dla siebie oraz osoby towarzyszącej.

Jesteśmy pełni podziwu dla heroicznej walki całego personelu medycznego z pandemią. Kiedy managerowie zespołu KODO wyszli z propozycją stworzenia specjalnej oferty dla lekarzy, zgodziliśmy się od razu. Wiemy, że to jedynie drobny gest, ale chcemy w ten sposób pokazać naszą solidarność i wdzięczność dla pracowników medycznych”

mówi Ewa Bogusz-Moore, dyrektor NOSPR.

Bilet ze zniżką można kupić w kasie, poprzez stronę internetową NOSPR wpisując kod rabatowy: NOSPRMEDYKOM lub zarezerwować telefonicznie.

Oferta dostępna jest w ramach puli biletów przeznaczonych dla osób zaszczepionych. Aby skorzystać z oferty należy przy zakupie w kasie okazać ważną legitymację zawodową, poświadczającą wykonywanie zawodu medycznego. Osoby kupujące bilet ze zniżką online będą proszone o okazanie legitymacji podczas wydarzenia.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

22 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 4.4µg/m3 PM2.5: 4.0µg/m3