Nietrzeźwy motocyklista spowodował wypadek w Jastrzębiu-Zdroju

45 677613

Redakcja

14 października 2021

Do poważnego zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty doszło wczoraj tuż przed godziną 21.00, na skrzyżowaniu alei Piłsudskiego z ulicą Harcerską w Jastrzębiu-Zdroju.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 35-letni motocyklista, hamując przed skrzyżowaniem, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię. Ranny motocyklista trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało u niego 0,6 promila. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości będzie odpowiadał przed sądem.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o rozważną i bezpieczną jazdę! Nadmierna prędkość, brak koncentracji i lekkomyślność to jedne z najczęstszych przyczyn poważanych zdarzeń na drodze. Pamiętajmy, że sami również mamy ogromny wpływ na własne bezpieczeństwo.

źródło: śląska policja 
45 677614

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.4µg/m3 PM2.5: 5.8µg/m3