Netto otworzył pierwszy sklep w Świętochłowicach

Yfhgfrrgf

Redakcja

20 stycznia 2022

Pierwszy sklep Netto w Świętochłowicach przywitał klientów 20 stycznia. Placówka przy ul. Katowickiej 31A zastąpiła znajdujący się tu jeszcze do niedawna sklep sieci Tesco. W dniu otwarcia sklep zaprasza już od 8 rano.

Z okazji otwarcia dla klientów przygotowana została specjalna oferta obejmująca obniżki cen sięgające nawet ponad 50 proc.

Zapraszamy wszystkich klientów już od 8 rano w czwartek. Przygotowaliśmy szereg naprawdę dobrych promocji”

mówi Patrycja Kamińska, PR Manager Netto Polska.

Oferta obowiązuje od 20 do 22 stycznia. To dobry moment na uzupełnienie domowych zapasów, ale także na zapoznanie się z asortymentem Netto. Liczymy na to, że wśród klientów, którzy odwiedzą Netto w dniu otwarcia, znajdzie się wielu takich, którzy wybiorą nasz sklep na miesce swoich codziennych zakupów”

dodaje.

A warto, ponieważ w interesie swoich klientów, Netto stale utrzymuje dyskontowe ceny 500 najbardziej popularnych produktów. Każdego tygodnia eksperci sieci monitorują rynek, by upewnić się, że ceny proponowane przez Netto są zawsze najniższe. Zaoszczędzić na zakupach pomagają też liczne promocje i rabaty, co tydzień inne.  

W ofercie Netto znajduje się ponad trzy tysiące produktów, w tym 1/3 to produkty marek własnych, których wysoka jakość idzie w parze z możliwie najniższą ceną. Na przykład Sztuka Mięsa to marka, pod którą oferowane są świeże, pakowane mięsa, Miletto to szeroki wybór nabiału, z kolei Premieur to linia wykwintnych produktów, takich jak wędliny, owoce morza, kawy czy słodycze. Wyróżniająca dla sieci jest oferta Z zieleniaka, w ramach której klienci znajdą ponad 150 rodzajów warzyw i owoców oraz Półka zdrowia, na której znaleźć można produkty BIO, bezglutenowe, bezcukrowe i bezlaktozowe. 

Poza ofertą spożywczą, w Netto można również nabyć produkty ze zmieniającej się cyklicznie linii non–food, w skład której wchodzi małe AGD, meble i elementy wyposażenie domu, zabawki czy sprzęty elektroniczne.

Pierwszy sklep Netto w Świętochłowicach ma powierzchnię ok. 650 m2 i wyposażony jest w kasy samoobsługowe. To udogodnienie znacznie przyspieszające zakupy można znaleźć w coraz większej liczbie sklepów Netto.

Nowa placówka zlokalizowana jest przy ul. Katowickiej 31A, będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22.

Wszystkie nowo otwierane sklepy Netto utrzymane są w formacie 3.0, który nawiązuje do skandynawskich korzeni sieci. W sferze wizualnej 3.0 to minimalistyczny wystrój wnętrz, który zapewnia komfort zakupów dzięki szerokim alejkom, neutralnemu oświetleniu oraz zastosowaniu naturalnych materiałów wyposażenia wnętrz.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

14 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.5µg/m3 PM2.5: 4.9µg/m3