Lukas Podolski wylądował! Jutro oficjalna prezentacja. "Będę ich kopać w d..."

Lukaspodolskigornik

Redakcja

2 listopada, 2022

Lukas Podolski jest już w Polsce! W środę nowy piłkarz Górnika Zabrze wylądował na lotnisku w Pyrzowicach.

Na płycie lotniska 130-krotnego reprezentanta Niemiec i mistrza świata przywitała legenda klubu, Stanisław Oślizło. Następnie Lukas Podolski znalazł chwilę, aby odpowiedzieć na kilka pytań.

Zawsze kibicowałem (Górnikowi - przyp. red.). Stadion jeszcze gotowy nie jest. Kibiców mamy. Wszystko jest. Klub super, historię ma. Ja się tu wychowałem. To jest mój klub od małego. Dlatego wybrałem, żeby zagrać w Górniku. Zawsze mówiłem, że tu zagram. Słowo to słowo - powiedział Lukas Podolski na lotnisku w Pyrzowicach - Cieszę się, że tu jestem - dodał piłkarz.

Lukas Podolski wypowiedział się też na temat innych piłkarzy Górnika Zabrze. Cieszy się, że klub stawia na młodych zawodników, często ze swojej akademii. Podolski zapowiedział, że zrobi wszystko, aby pomóc młodszym kolegom w karierze - Będę ich kopać w dupę, żeby biegali, żeby dobrze zagrali - zażartował Podolski.

Klub na czwartek zaplanował oficjalną prezentację Lukasa Podolskiego na Arenie Zabrze. Początek dla kibiców o godz. 19. Wcześniej zaplanowano oficjalną konferencję prasową z udziałem nowego piłkarza Górnika Zabrze.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

0 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 37.9µg/m3 PM2.5: 29.8µg/m3