Kupiłeś ten dziecięcy fotelik? Zwróć go do Decathlonu!

File ss

Redakcja

5 stycznia 2020

Sieć sklepów Decathlon w trosce o bezpieczeństwo konsumentów wycofuje jeden z fotelików dziecięcych. Jak czytamy w komunikacie, podczas kontroli jakości i bezpieczeństwa, pracownicy wykryli potencjalne ryzyko.

Firma informuje na swoich stronach internetowych, chodzi o fotelik dziecięcy 100 BCLIP, marki B'Twin, zakupiony w okresie pomiędzy 1 października 2018 a 20 listopada 2019 roku włącznie. Kod produktu: 2538309.

Czytaj także: Polski Alarm Smogowy alarmuje: Likwidacja starych pieców stoi w miejscu!

W wyjaśnieniu sklepu czytamy, że "w bardzo nielicznych przypadkach punkt mocowania klamry pasów bezpieczeństwa może ulec uszkodzeniu. Dzieje się tak wtedy, gdy z przodu czarnej klamry pojawia się linia w kolorze niebieskim turkusowym."

Jeżeli taka linia w kolorze niebieskim turkusowym znajduje się na posiadanym przez Państwa foteliku dziecięcym, prosimy o udanie się z nim do najbliższego sklepu Decathlon. Obarczony defektem produkt zostanie wymieniony (w zależności od dostępnego zapasu zaproponowany zostanie inny model) lub otrzymają Państwo zwrot kwoty jego zakupu

komunikat decathlon

W województwie śląskim sklepy tej sieci znajdują się między innymi w Sosnowcu, Katowicach, Bytomiu, Gliwicach, Mikołowie, Rybniku, Żorach czy Bielsku-Białej.

Źródło: decathlon.pl

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 4.0µg/m3 PM2.5: 3.6µg/m3